WEB TASARIM & YAZILIM HİZMETLERİ

Dijital dünyada firmanızı en iyi şekilde göz önünde bulundurmanız için gerekli en iyi reklam aracı bir web sitesidir. Günümüz de İnternet alanında ticari amaçlarınızı büyük kitlelere yansıtabilmek için kullandığımız web siteleri, birer avantaj gibi görünmektedir. Ancak günümüz de artık her birey bir çok dijital kavramlara hakimdir.

Sitenizin kaliteli olup olmadığı bu sebepten önemli olmasından kaynaklı web siteniz firmanıza dezavantaj sağlayabilir. Bu yüzden her şeyden önce web sitenizi tasarlayacak olan firmanın veya kişinin gerçekten bu işe hakim olup olmadığını bilmeniz önemli bir unsudur. Kaliteli bir web sitesi nasıl olmalıdır.

Öncelikle bir web sitesinin kalitesi kullanmış olduğunu grafiklerden belli olur, web sitenizde kullanacağınız resim, video, makaleler ve ikonlar gerçekten kaliteli ve özgün seçilmelidir. Bir diğer husus sitenizin günümüz teknolojisine ayak uyduruyor olması çok önemlidir. Günümüz de artık bilgisayar ortamları dışında tablet ve mobil cihazlarla da web sitelerini ziyaret oldukça fazladır.

Siteniz mobil ve tablet uyumlu olup olmaması bu durumda çok önemlidir. Sitenizi yaptırırken tasarımcı kişi veya kurumdan bu özellikleri istemeyi unutmayınız. Bir diğer husus ise sitenizin erişilebilir olması çok önemlidir. Sitenizin bir gün açık bir gün kapalı kalması size ticari anlamda büyük bir kayıp sağlayacaktır. Bu sebepten ötürü web sitenizin dosyalarını barındırdığınız alan (hosting) gerçekten güvenli ve sağlam kuruluşlardan temin edildiğine emin olmalısınız. Bu durum firma içerisinde size de olumsuz yansıyacaktır, sadece müşteri tarafından düşünmemek lazım.

Hosting sizin eposta almanızı ve göndermenizi sağlayan bir sistemdir. Bu sistemde yaşanacak sıkıntılar firmanızın eposta adreslerinin çalışmaması anlamına gelir. Acil bir durumda söz konusu epostaların çalışmaması demek sizin ticari kaybınıza neden olabilir. Yukarıda belirttiğimiz tüm hususlarda problem yaşamayıp, iyi bir web sitesi tasarımına sahip olmanız, sizlerin güvenilir ve sağlam bir marka olduğunuzun izlenimini bırakacağı için web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar kısa zaman içerisinde sizlere yeni müşteri olarak dönecektir.

Belirttiğimiz tüm web sitesi kriterlerine uygun web sitesi yaptırmak için sadece bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Her şeyden önce bizim için önemli olan yaptığımız işin beğenilmesi ve son noktayı bıraktığımız da işte bizim eserimiz diyebileceğimiz bir işin ortaya çıkması. Bu konuda gerçekten samimi olduğumuza inanıyoruz, ticaret mantığı ile web tasarımı hizmetlerine hiç bir zaman yaklaşmadık, bizim için bu dijital ormanda yapılabilecek en güzel sanattır.

POPÜLER MAKALE İÇERİKLERİ