Tuzla web tasarım

63
0

Tuzla işletmelerine sunduğumuz hizmet yelpazesi, müşterilerimizin şirketlerinin İnternet dünyasında en iyi şekilde performans göstermelerini sağlamaktır. Web tasarım hizmetlerimiz özellikle markanızın en iyilerini ortaya çıkarmaya ve güçlü bir sanal kimlik oluşturmaya yöneliktir. İşletmenizin özünü bütünüyle yansıtan siteler tasarlıyoruz.

Web tasarım ofisimiz İstanbul Tuzla ilçesine yaklaşık olarak 20 dakika mesafede bulunmaktadır. Aşağıda yer verdiğimiz web tasarımı hizmetlerinden sizde faydalanmak isterseniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Sizin için neler yapabiliriz

Web Tasarım

  • Web siteleri, mobil cihazlar ve uygulama tasarımı
  • Wireframes
  • Geçerli tablo içermeyen XHTML Kodlaması
  • HTML5 + CSS3

Web Geliştirme

İşinin ehli programcılarımız web siteleri oluşturma alanında yılların deneyimine sahiptir. Aşağıdaki web teknolojileri ve dilleri için tam destek sağlıyoruz:
PHP, ASP.NET, HTML5, CSS3, Jquery, Codeigniter

CMS Uygulaması

Açık kaynak kodulu CMS uygulamaları hazırlıyoruz, bu uygulamalar özellikle arama motorları açısından en kullanışlı web uygulamalarıdır bizim favorimiz kesinlikle WordPress! Web projelerimizin çoğu bir wordpress platformu üzerine inşa edilmiştir ve bunu küçük ve orta ölçekli web siteleri için en iyi CMS çözümü olarak öneriyoruz, Ancak, Joomla, Drupal ve Magento gibi farklı OS CMS üzerinde projeler oluşturabiliriz.

Mobil Web ve Uygulamalar

İnsanlar Dünya da mobil cihazları bilgisayarlardan daha çok kullanıyor ve gün geçtikçe İnternet dünyası da yavaş yavaş bu cihazlara taşınıyor ve bunun farkındayız! Mobil uygulamalar, mobil sürümler web siteleri ve müşterinizin mobil cihazı aracılığıyla size ulaşmasını sağlayacak duyarlı temalar sağlıyoruz.

SEO ve Danışmanlık

SEO ve Pazarlama hizmetleri, web sitenize trafik kazanmanın en bilindik teknik yoludur. Google ve diğer arama motorlarındaki sıralamanızı artırmanın önemli parçalarıdır. Ek bir hizmet olarak SEO (Arama motoru optimizasyonu), SEM (Arama motoru pazarlaması) ve Çevrimiçi Pazarlama sağlıyoruz.

Tuzla web tasarım iletişim bilgilerimiz, bize ulaşın!
WhatsApp : +90 544 867 41 25
E-posta: info@woomtech.com
Facebook: Woom Technology

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here