SEO DANIŞMANI & SEO HİZMETLERİ

Ne tür bir işletme sahibi olursanız olun, SEO çevrimiçi pazarlama stratejinizin bir parçası olmalıdır. SEO hizmetleriyle ne elde edeceğinizi, bizi farklı kılan şeyleri ve orada en iyi SEO şirketlerinden birinden yardıma ihtiyacınız olup olmadığına nasıl karar vereceğiniz de dahil olmak üzere aşağıdaki Woom Tech SEO hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Woom Tech, web sitenizi Google arama sonuçlarında daha görünür hale getirme ve markanızı web genelinde farklılaştırma da dahil olmak üzere SEO kampanyanızı günlük izleme ve geliştirme işlemlerini gerçekleştirir.

Başarılı bir seo hizmetinin önemli unsurları

SEO, web sitelerinizin her birinin Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarından birinde yer alması için web sitenizde web sitesi içeriğini ve kodunu düzenleme ve oluşturma işlemidir. SEO’nun üç temel bileşeni vardır:

  1. Site Kodu ve Yapısı; Arama motorlarının bulup taraması için web sitenizin kodlanmış olması gerekir. Web sitenizin de hızlı, güvenli ve mobil uyumlu olması gerekir.
  2. Yerinde İçerik; Benzersiz, dikkat çekici ve optimize edilmiş içeriğin oluşturduğu bir web sitesine ihtiyacınız vardır.
  3. Site Dışı Faktörler ve İncelemeler; Web sitenize en iyi şekilde optimize eden diğer bir unsur ise web sitelerinden geri bağlantılar (backlink)  kazanmalı ve Google My Business’ta ve web’deki diğer yerlerde beş yıldızlı incelemeler oluşturmalısınız.

Peki biz Woom Tech olarak size neler sunuyoruz?

  • Arama motorlarında anahtar kelime sıralamalarını iyileştiriyoruz
  • Daha fazla web sitesi trafiği oluşturuyoruz
  • Site içi seo çalışmaları yapıyoruz
  • Görsel olarak resim ve video görüntülerinizi daha özgün hale getiriyoruz
  • Web sitenizin görünmeyen kodlama kısımında gerekli optimizasyonlar yapıyoruz.
  • Sosyal medya sitelerinde sizin adınıza özgün paylaşımlar ve tasarımlar hazırlıyoruz. 
Sonuçları görmem ne kadar sürer?
SEO bir bakıma web siteleri arasında büyük bir yarışma, özellikle siteniz yeniyse bu yarışta çok çalışmamız gerekir. Birinci sayfada olmak biraz da genel sitenizin sağlığına ve içeriğine, sitenizin çevrimiçi rekabetine ve düzenli olarak yeni, kaliteli içerik üretme isteğinize bağlıdır. Bazen sonuçları ilk ay görüyoruz ve bazen ilerleme görmeye başlamadan önce birkaç ay beklemek zorunda kalıyoruz.
Google'da ne zaman 1 numara olacağım?
Maalesef, belirli anahtar kelimeler için belirli sonuçları garanti edemeyiz. Web siteniz ve firmanız için ideal olduğunu düşündüğümüz anahtar kelimeleri seçeceğiz ve web sitesinin içeriğini aramalarda görünmesi için arama motorlarını etkilemeye çalışacağız. Seo çalışmalarınıza başladıktan sonra çıkacağınız kelimenin kalıcı olmasınız istiyorsanız ortalama 3 ile 6 ay bir süreç gerekmektedir. Bu süre zarfında istediğiniz anahtar kelimede birinci sayfayı garanti edebiliriz. Bu garanti süreci 1 yıldır.
Google yeniliklerini takip ediyor musunuz?
Evet, yalnızca Google tarafından onaylanan ve önerilen taktikleri kullanıyoruz. Google algoritmaları doğrultusunda SEO çalışması yaptığımız için günlük, haftalık ve aylık dönemler de algoritmalarını analiz ediyoruz.
Güncelleme ne kadar önemli?
Web sitenizi Google sayfalarınızın içeriği ne hakkında olduğunu bildirecek şekilde düzenleyebiliriz, ancak düzenli olarak yeni, kaliteli içerik ekleme yapılmıyorsa siteniz büyük olasılıkla sıralamalarda yükselmez. Tutarlı bir temelde yeni ve kaliteli içerik eklemek, web sitenize yeni trafik çekmenin en hızlı yollarından biridir.
Geri bağlantı (backlink) almam gerekiyor mu?
Kesinlikle evet, en önemli unsur geri bağlantılardır. Geri bağlantılar Google için önemlidir. Backlink fırsatları bulmaya başlamanıza yardımcı olabiliriz, ancak geri bağlantı almanın tek kesin yolu, web sitenizde insanların bağlantı vermek istediği içeriğe sahip olmasıdır. Siz şayet insanların paylaşmalarını sağlayacak doğru içerikleri kullanırsanız en önemli backlink kaynağı olan sosyal medyayı kullanmış olursunuz.
WordPress harici web siteleri için SEO hizmetleri sağlayabilir misiniz?
Wordpress haricinde bir çok cms alt yapısına sahip yazılımlar için SEO desteği sağlıyoruz. Özel yazılımlar için ise php tabanlı yazılımlar için SEO desteğimiz vardır.

POPÜLER MAKALE İÇERİKLERİ