KURUMSAL & FİRMAMIZ HAKKINDA BİLGİLER

Kocaeli Gebze’den siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteli web tasarım hizmetleri sunan bir web tasarım firmasıyız. İtibarımız, uzman tasarımcı ekibimiz tarafından desteklenen mükemmellik taahhüdümüze sıkı sıkıya bağlıdır. Çarpıcı görünen kullanıcı dostu web siteleri oluşturmakla tanınıyoruz. 

1997 yılında amatör olarak başladığımız bu sanal yolculuğa günümüz de kendimizi geliştirerek bilişim teknolojileri adı altında kaliteli web tasarımı, seo ve reklamcılık hizmetleri sunmaktayız.

Biz Kimiz?

Şirket, web tasarımcısı Lokman GÜNEŞ tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Lokman GÜNEŞ aynı zamanda bir grafik tasarımcısıdır ve bu alanda uzun yıllara dayanan zengin deneyime sahiptir. Birçok müşteri için grafik tasarım ve web tasarım projelerini başarıyla yürütmektedir.

Firmamız kuruluşundan bu yana bilişim alanında, dinamik web siteleri aracılığıyla etkili kampanyalar ve marka stratejileri oluşturmakla meşgul. Woom Tech olarak, bir projenin başarısının tamamen planlama aşamalarından ne kadar odaklandığımız ile alakalı olduğuna inanıyoruz.

Şirket Felsefemiz

Süreç boyunca, markanıza hak ettiği azami özen ve saygının gösterilmesini sağlamak için her aşamada benzersiz ölçütlere bağlı kalıp, titizlikle çalışmalarımızı sürdürürüz. Her müşteriyi ortağımız olarak görüp ve bizim gibi işlerinin başarısı için çalışıyoruz. Her müşteriye özel web tasarımı ve pazarlama stratejilerini ortaya koyuyoruz ve küçük, orta veya büyük olmalarına bakılmaksızın tüm şirketleri açık kollarla karşılıyoruz.

POPÜLER MAKALE İÇERİKLERİ