Firmamız 1996 yılında bilişim ve bilgisayar teknolojileri ile ilgili Kocaeli Gebze ilçesinde bir çok çalışma gerçekleştirmiştir. Yıllar 2000 yılını gösterdiğinde sosyal medya ve bilişim dünyasının yükselişi, bunların yanı sıra İnternet kullanıcılarının yoğunluğu sebebiyle bir çok alanda çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmaların başında web sitelerini arama motorlarına uyumlu hale getirmek ve firmalara sosyal medya alanında teknik destek sağlamaktır.

Çalışma alanlarımızdan biraz bahsedecek olursak, öncelikle web tasarımı alanında en etkileyici ve sektöre uygun yazılımlar hazırlıyoruz, bu yazılımlar bilgisayar, tablet ve mobil ortamlarda kullanıcı tarafından rahatça kullanılabilir yazılımlardır.

İkinci olarak müşterilerimiz için seo alanında yardımcı olmaktayız. Seo kısaltılmış bir kelimedir, İngilizce bir cümlenin kısaltılmışıdır. Seo (Search Engine Optimization) anlamına gelmektedir, bu cümlenin Türkçe karşılığı ise (Arama Motoru Optimizasyonu) olarak bilinmektedir. Siteniz için önemli unsurlardan bir tanesi sitenizin arama motorlarına ne kadar uyumlu olmasıdır. Bu arama motorlarına örnek verecek olursak (Google, Yandex, Bing v.b.) arama motorlarıdır. Bu sitelerde sitenizin göz önünde olmasını sağlamak için yapılan tüm teknik uygulamalara seo denilmektedir. Sizin için bu teknik çalışmaların tamamını yapıyoruz.

Son olarak reklamcılık alanında siz müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Bu hizmetimizi tanımlayacak olursak, Google Adwords, Facebook, Youtube, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya sitelerinde sizin web sitenizin reklamlarını çıkıyoruz.

Hakkımızda ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.