Kocaeli Web Tasarım

39
0

Kocaeli işletmeleri için kaliteli, profesyonel ve dinamik web siteleri tasarlıyoruz, Gebze merkezli firmamız Kocaeli ilimizin tüm ilçelerine bilişim hizmetleri sağlamaktadır. Kocaeli tüm sektörlere hitap eden yazılımlarımız, bilgisayar, tablet ve mobil uyumlu arama motoru dostu yazılımlardır.

Web tasarım nedir?

Web tasarımı, bir web sitesini kullanırken genel İnternet üzerinde görünüm ve izlenimi sağlayan şeydir. Web sitenizin yapı ve düzenden görüntülere, renklere, yazı tiplerine ve grafiklere kadar bir çok ögeyi planlama ve oluşturma işlemidir. Web tasarımı, grafik tasarım, kullanıcıya özel tasarım, arayüz tasarımı, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve içerik oluşturma gibi bir çok işlem uygulanmaktadır. Web sitesinin bitmiş halini oluşturmak için bir çok bileşen gerekmektedir. Bu ögeler, bir web sitesinin çeşitli cihazlarda nasıl göründüğünü, hissettiğini ve çalıştığını belirler.

Web tasarımı, web sitesinin çalışmasını sağlayan gerçek kodlama olan web geliştirmeden farklıdır. Bir web sitesi oluştururken hem web tasarımına hem de web geliştirmeye ihtiyacınız vardır. Bu sebepten ötürü tasarladığınız websitesinin dinamik olmasına özen gösterin.

Kocaeli’de ki işletmeler için neler yapıyoruz

  • Öncelikle web sitenizin yazılımını, grafik tasarımın ve içeriklerini hazırlıyoruz.
  • Web sitenizin site içi SEO çalışmalarını hazırlayıp, özellikle Google algoritmalarına göre optimize ediyoruz.
  • Google bussines Google haritalarına kaydınızı yapıyoruz. Belirli bir süre içinde haritalarda ilk sıraya almanız için çalışma sunuyoruz.
  • İşletmenizin ve web sitenizin tüm sosyal medya sayfalarını düzenliyoruz. (Facebook, Youtube, Twitter, Google plus)
  • İşletmeniz için İnternet üzerinden bir çok firma kayıt sitesine kaydınızı yapıyoruz.
  • Son olarak bir çok konu hakkında çalışma yapmaya başladığımız süreç içerisinde canlı destek hizmeti veriyoruz (7 / 24)

Web sitenizi nasıl tasarlıyoruz

Öncelikle web sitenizi php kodlama ile kodluyoruz veya dilerseniz wordpress alt yapısı ile hazır güvenlikle yazılımlarla bu hizmeti karşılıyoruz, sıfırdan kodlama yaptırmak isterseniz bu biraz daha maliyetli olacaktır. Kodlama işlemi bittikten sonra sizin tarafından verilen makale, video ve resimleri tasarım içine gömüyoruz. Sizde şayet bu bilgiler bulunmuyorsa işletmeniz için grafik tasarım, video çalışmaları ve makaleler hazırlıyoruz. Son işlem olarak web sitenizin tablet ve mobil uyumlu hale gelmesini sağlıyoruz.

Web siteniz için SEO çalışmaları

Websiteniz tam manasıyla bittikten sonra sıra geldi arama motorlarına uygun bir site olabilmesi için tüm içeriğiniz ile alakalı iç SEO çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Bu SEO çalışması kapsamında, sayfalarınızın düzeni, resimlerin uyumluluğu, makalelerin kullanıcılar için en sağlıklı şekilde okunuyor olmasını sağlamak, sosyal medya ile sitenizi ilişkilendirmek, Sitenizin dış bağlantılarını kaliteli sitelerden sağlamak, sitenize organik kullanıcı sağlamak, işletmenizi Google maps kayıtlarını yapmak, bir çok web projemizde işletmenize tanıtım yazıları hazırlayıp, web sitenizin tanıtımlarını yapmak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here