Kartal Web Tasarım

39
0

Bir web sitesine sahip olmak işletmeler arasında dijital ortamda ticari savaşın sadece bir parçasıdır. Öncelikle bir web sitesinin kaliteli olması gerekiyor, çekici olması gerekiyor ama en önemlisi, kesinlikle çalışması gerekiyor. Woom Tech ekibi her büyüklükteki işletmeye web tasarım ve geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

Woom Tech, sadece güzel tasarım sağlamakla kalmaz, aynı zamanda müşterilerinize aradıkları bilgileri veren düzenlere göre tasarım hazırlar. Şirketinizin veya işletmenizin, sağladığınız hizmetlerin veya sağladığınız ürünün çok önemli ilk izlenimi hazırlar. Böylelikle kullanıcılarınız için güzel bir intiba bırakırsınız.

Web tasarımı ve geliştirme söz konusu olduğunda, işlerin nasıl yapılacağını bilen bir firma ile çalışmak oldukça önem arz eder. Hızla sizinle çalışmamızı sağlayan sistematik bir sürecimiz var, aynı zamanda bu sürece katılmanızı sağlayan bir ortam hazırlıyoruz. Web siteniz üzerinde birlikte çalışıyoruz. Bu bir işbirliği, karşılıklı fikir alışverişi için en önemli unsurlardandır. Web sitenizi hayata geçirmeye ilişkin adımlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki web tasarım ve geliştirme sürecimizi okuyun.

Web tasarımı süreci

Keşif; Firmanız hakkında her şeyi bilmek istiyoruz! Yerleşik sürecimizin bir kısmı bir keşif sürecinde geçmekte olup, işletmeniz veya kuruluşunuz hakkında bir sürü soru sormayı, bize sevdiğiniz siteler, sahip olduğunuz siteler ve daha fazlasını anlatmayı içerir. Ardından, gönderdiğiniz her şey hakkında konuşabilmemiz için bir başlangıç ​​görüşmesi planlıyoruz.

Tasarım; Keşif ve araç kullanma sürecimiz sırasında verdiğiniz bilgileri kullanarak önce, sizin için özel bir tasarım oluşturmak için çalışma yapıyoruz. İncelemeniz ve girişiniz için ana sayfanın tam sayfa başlangıç ​​konseptiyle birlikte bir renk, tipografi ve cihaz duyarlılığı stil kılavuzu bulacaksınız. Böylelikle sizin hayal ettiğiniz web sitesine bir adım daha yaklaşmış bulunuyoruz.

Analiz; Tamamlanan konseptinizi alıp çalışan bir web sitesine dönüştüreceğiz. Tamamlandığında, yeni web sitenizi ön izlemesini ve test etmek için size özel bir alt alan adı sağlayacağız. Bu işlem web siteniz, tüm cihazlarınızda test etme, tüm bağlantıların ve düğmelerin çalışıp çalışmadığını kontrol etme ve görüntüleri ve içerik düzenini beğendiğinizden emin olmak için attığımız son adımdır.

İşin bitiminde web sitenizi artık yayına sokabiliriz, yayın sonrası web siteniz dinamik web sitesi olacağından, yönetilebilir paneli kullanarak dilediğiniz değişikliği yapmaya sahipsiniz. En son olarak sitenizin güncellemesi veya teknik anlamda istenilen desteği 7 / 24 whatsapp veya facebook messenger üzerinden alabilirsiniz.

Tuzla web tasarım iletişim bilgilerimiz, bize ulaşın!
WhatsApp : +90 544 867 41 25
E-posta: info@woomtech.com
Facebook: Woom Technology

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here