Gebze web tasarım

38
0

Gebze Kocaeli bağlı İstanbul ile sınır bir ilçedir, ilçe sanayi ve ticaret açısından Türkiye’nin 1 numaralı sanayi bölgesi konumundadır. Web tasarımı alanında ilçemiz çok fazla profesyonel anlamda gelişmiş olmasa da genel anlamda İnternet teknolojilerinde ön sıralarda yer alacak bir semttir.

Web tasarım konusunda Gebze firmaları genellikle tasarım işlerini herkesin çok iyi bildiği gibi İstanbul firmalarına yaptırmaktadır. Bunun sebebi Gebze‘de bu konuda inanılmaz bir güven söz konusu bunun başlıca sebepleri firmaların istenilen kaliteyi sunmamaları ve kişisel anlamda bu işi bir çok kişinin yapmıyor olması. İşin aslı bu alanda pek profesyonel kişilerin yer almadığından kaynaklı firma sahipleri doğal olarak yazılımsal tüm hizmetlerini şehir dışından özellikle İstanbul‘dan alıyor.

Peki bu anlamda biz ne yapabiliriz, bir ilçenin sanayi açısından bu kadar büyük bir potansiyeli olmasına rağmen, yazılımsal tüm hizmetleri neden ilçe dışında hizmet veren firmalara yöneliyor. Bize göre İnternet teknolojileri adı altında herkesin her işe yaparız mantığıyla yaklaşmasından kaynaklıdır, firma veya şahıs olsun sadece bildiği işin altına elini soksa bu sorun gerçek anlamda çözülecektir. Bir grafik tasarımcısının işini grafik tasarımcı bir yazılımcının işini yazılımcı ve bir seo çalışmasını seo uzmanın yapması gereklidir. Bir yazılım şirketinde bu önemli üç unsurun yer alması mümkündür kesinlikle ama Gebze’de bu anlamda bu hizmetlerin üçünü de gerçekten tam manasıyla yapabilen şirketler bulunmamaktadır.

Biz peki bu anlamda neler yapıyoruz

Web tasarımı konusunda ilçemizde yazılım hizmetini ve seo alanında hizmetler sağlıyoruz, grafik tasarım konusunda yine ilçemizde mevcut firma veya kişilerden destek alıyoruz. Örnek verecek olursak broşür, katalog ve kartvizit gibi grafik tasarım gerektiren işleri Gebze‘de uzman kişilere gönderiyoruz, bu eğer ki bu işin içine amatörce de olsa girmiş olsak kaliteli bir hizmet sağlayamayız, bu ister istemez müşterimize olumsuz etki edecektir. Grafik ile alakalı işler geldiğinde bu işi yapabilecek uzman kişilere danışıyoruz.

Tamda burada söylemek istediğim net ortaya çıkıyor sanırım, bir matbaacı veya reklam ajansı yazılım yahut seo işlerini ne kadar kaliteli yapabilir? Bizde yılların birikimi ve tecrübesi gerektiren seo işi özellikle herkes tarafından yapılacak bir iş değildir. Ama maalesef bazı reklam ajansları bu işleri sanki çok iyi yapıyormuş gibi yansıtıyor sonrasında yaşanılan mağduriyet karşısında Gebze’de ki firma ister istemez İstanbul firmalarını tercih ediyor. Bu sorunu çözümlemek adına umarım ileride herkes elini taşın altına sokar.

Gebze web tasarım iletişim bilgilerimiz, bize ulaşın!
WhatsApp : +90 544 867 41 25
E-posta: info@woomtech.com
Facebook: Woom Technology

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here