Evden Eve Nakliyat

36
0

Türkiye’de hangi sektörler insanlar tarafından rağbet görüyor diye sorsanız ülke genelinin %70 oranında eminim ki evden eve nakliyat sektörü diyecektir. Bu sektörde yer alan işletmelerin bir çoğu şahıs firması olup, günümüz de iş potansiyelinin %90’ını İnternet oluşturmaktadır.

Bu durumun ne kadar açık ve net olduğunu gören firmamız Woom Tech olarak İnternet potansiyeli bu kadar yüksek olan bu sektöre el atıp işletmelere ve şahıslara yazılım konusunda yardımcı olmayı düşünüyoruz.

Uygun fiyata evden eve nakliyat siteniz olsun ister misiniz?

Evden eve nakliyat işletmeniz var ama bir türlü istediğiniz iş imkanını sağlayamıyorsunuz. Aradığınız müşteri portföy bulmak için bir web sitesine ihtiyacınız olduğu kesin. Burada izninizle araya biz giriyoruz, uygun bir fiyata profesyonel bir web sitesi ile İnternet üzerinden müşteri potansiyelinizi %100 oranında yukarı çıkarabilirsiniz. Kampanyamız sadece evden eve nakliyat firmaları için geçerli olmaktadır. Kampanya detaylarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Nakliyat sitesi kampanyası

Sizin için Woom Tech Bilişim hizmetleri olarak neler sunuyoruz bir bakalım.

  1. Bir adet alan adı (domain) öncelikle bir isme ihtiyacınız olarak
  2. Bir adet web alanı (hosting) dosyalarını ve yazılımınızı bulunacağı alan
  3. Bilgisayar, mobil ve tablet uyumlu bir web sitesi yazılımı
  4. Sınırsız e-posta adresi
  5. Sınırsız sayfa tasarımı (web sitenizin bilgilerini içerek olan sayfalar)
  6. Web site içi seo çalışması (Bu çalışma sizi Google arama motorunda ilk sayfaya çıkmanıza yardımcı olacak olan çalışmadır)
  7. Sosyal medya çalışmaları (işletmeniz için Google haritalara kayıt, Google Adwords reklam paneli oluşturma, Facebook sayfanızı hazırlama, Youtube kanalınızı oluşturma ve düzenleme)
  8. Makale yazımı (Web siteniz için gerekli tüm makaleleri özgün olarak size özel hazırlıyoruz)
  9. Galeriler (Web siteniz için, resim galerisi ve video galerisi oluşturma)
  10. 7 / 24 canlı destek (Siteniz ile alakalı her hangi bir sorun ve çalışma için günün 24 saati destek sağlıyoruz.

Toplamda 10 aşamadan oluşan bu paketin değer 500 TL gibi bir ücret, bu kadar uygun bir ücrete sizde işletmeniz için bir web sitesi yaptırabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. İletişim sayfamızdan bilgilerimiz dahilinde bize ulaşın ve size yardımcı olalım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here