Darıca Web Tasarım

40
0

Web siteleri günümüz iş dünyasında rekabet etmek oldukça zorudur. Web siteleri hizmetlerimiz de siz müşterilerimize, yarı özel ve tamamen özel web siteleri dahil olmak üzere birkaç farklı web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Web tasarım tekliflerimizin her biri, dinamik ver sitelerinden oluşmakta olup, ayrıntılı bir şekilde yönetilebilir bir yazılımla beraber, kolaylıkla SEO çalışmalarınızı sizinde yürütebileceğiniz özel yazılımlardır. Web sitelerimizin çoğunu web sitelerin en popüler içerik yönetim sistemi olan WordPress üzerine inşa ediyoruz ve tüm web sitelerimiz duyarlı olacak şekilde üretilmiştir, tablet ve mobil cep telefonlarında bilgisayar ortamında aldığınız verimi alabileceğiniz tasarımlar sunuyoruz.

Tasarım fiyatlandırma

Web sitesi tasarımları için fiyatlandırma aralıklarını, web sitemizde listelediğimiz ve erişim teklifi için fiyatlandırma belirlemediğimizi fark edeceksiniz. Web tasarım projelerimizin her biri büyük ölçüde değişir ve bütçenize, hedeflerinize ve zaman diliminize bağlıdır. Ne istediğinizden emin değilseniz ekibimiz bütçenize uygun doğru seçeneği belirlemenize yardımcı olabilir.

Tuzla web tasarım iletişim bilgilerimiz, bize ulaşın!
WhatsApp : +90 544 867 41 25
E-posta: info@woomtech.com
Facebook: Woom Technology

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here