Çankaya Web Tasarım

40
0

Çankaya web tasarım işleri itina ile yapılır, yaptığımız web siteleri wordpress, joomla alt yapısına sahip, %100 Google algoritmalarına uygun şekilde tasarlanıp, mobil ve tablet uyumluluğu %100 hazırlanmaktadır. İşletmenizin web sitesine mi ihtiyacı var, uygun ama kaliteli bir hizmet arıyorsanız tam doğru yerine geldiniz. Çankaya da firmamızın şubesi bulunmamaktadır ancak Çankaya 1 saatlik uzaklıktadır bizim için.

Siz hayal edin Çankayalılar biz tasarlayalım

Amatör anlamda 1997 yılından bu yana tasarım yapan kişileriz, 2003 yılından günümüze profesyonel yazılımlar hazırlıyoruz, bu yazılımlar arasında esaglik, eokul ve eticaret sistemleri de dahildir. İşletmeler için ise istek üzerine php kodlama ile web sitesi yazılımı yapabilmekteyiz.

Gelişen teknoloji ile beraber web sitesi açmak işin aslı kolaylaştı, bu kolaylığın getirdiği durumdan dolayı ister istemez fiyatlandırmada eskiye nazaran büyük bir düşüş söz konusu. Bu sebepten wordpress alt yapılı web sitelerini tercih ediyoruz, birincisi wordpress SEO dostu olması ikincisi kurulum ve kullanımı çok kolay olması. İsteyen firmalara ancak özel dinamik yönetilebilir yazılımlarda sunuyoruz, ancak bu yazılımlar wordpress alt yapılı sitelerin ortalama 10 katı daha pahalıya gelecektir.

Çankaya işletmeleri için neler yapabiliriz

Öncelikle web sitenizi 1 iş günü içinde kuruyoruz, sonra işletmenizin bulunduğu sektörde araştırmalar yapıyoruz, rakip firmaların sitelerini araştırıyoruz, anahtar kelimelerini hakkında gerekli araştırmaları yapıyoruz ve SEO çalışmasına start veriyoruz. Sitenizin tasarımla beraber site içi SEO çalışmalarını da ücretsiz olarak yapmaktayız. Bunun dışından hizmet sonunda web siteniz aktif olduğu sürece teknik anlamda haftanın her günü 24 saat canlı destek alabiliyorsunuz.

Canlı destek için whatsapp veya facebook messenger üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
WhatsApp : +90 544 867 41 25
E-posta: info@woomtech.com
Facebook: Woom Technology

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here