Airi ücretsiz wordpress teması

48
0

Airi WordPress teması, okuyucuların içeriğe odaklanmasını kolaylaştıran bol miktarda beyaz alan ve temiz tipografi ile güzel, kolay bir tasarıma sahip yeni bir WordPress temasıdır. Başlık alanında, iş sloganınızı veya misyonunuzu paylaşmak için mükemmel bir tam genişlikte banner resmi bulunur ve ziyaretçilerin sizinle iletişim kurmasını veya bir teklif formu doldurmasını isteyen bir harekete geçirici mesaj bulunur. Daha sonra, kısa bir şirket geçmişini ve geçmiş müşterilerinizden ve müşterilerinizden hizmetlerinizin yanı sıra hizmetlerinizi sunabileceğiniz bir alanı paylaşmanıza olanak tanıyan kısa bir bölüm olduğunu göreceksiniz.

Airi WordPress teması, serbest çalışanlar, ajanslar, girişimler ve küçük işletmeler için mükemmeldir, ancak temayı bir kurumsal WordPress temasından daha fazlası yapan bir özellik vardır. Tema, tam Elementor entegrasyonu ile birlikte gelir, bu da bu temayı her tür web sitesi için kolayca kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Elementor’un sürükle ve bırak arayüzü sayesinde, sayfalarınıza ve yayınlarınıza kolayca her tür mizanpaj oluşturmak için öğeler ekleyebilirsiniz. Dahası, temaya eticaret eklentisi de kolayca entegre olur, böylece sitenizde dijital ve fiziksel ürünler satmaya başlayabilirsiniz. Üstelik Airi, Özel özelleştirici ile birlikte gelir, böylece renkleri, yazı tiplerini, arka planları ve daha fazlasını kolayca değiştirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here